logo

U Hřiště 245, 251 01 Světice u Říčan
+420 775 011 320

Čištění fasád

Des Bachte-Maria-Leerne in Deinze is door Buijs Project in Hoogerheide gereinigd met de IBIX® 25 straalketel. Het kerkgebouw reinigen zonder daarbij de oude uitstraling te verliezen was één van de wensen. De keuze is gemaakt voor de IBIX® 25 H2O, omdat met behulp van het watersysteem en de juiste straalmiddelen de gevelsteen gereinigd kan worden zonder daarbij de patinalaag te verwijderen.

 

Čištění fasád

Tlakový tryskač vhodný k čištění fasád je lehký na přenášení, snadno se používá, umožňuje rychlou a efektivní práci, má aplikační pistoli a tryskací hadici.

Bekijk de mogelijkheden

Odstraňování rzi

Odstraňování starých nátěrů nebo rzi z oceli lze provádět několika způsoby. Když se odstraňování vrstev rzi provádí smirkováním nebo broušením, dochází k zabroušení drobných částeček rzi do oceli. Rez, která není úplně odstraněna se vždy vrátí.

Bekijk de mogelijkheden

Dřevo / nábytek

Čištění dřeva a nábytku je práce náročná na čas a trpělivost. Například: měkký vosk na nábytku okamžitě "zanese" smirkový papír. Také vyřezávané části a další těžko přístupná místa se opracovávají obtížně a tlusté vrstvy laku se těžko odstraňují.

Bekijk de mogelijkheden

Odstraňování graffiti

V mnoha městech, ale i vesnicích a vískách jsou četné úřední budovy, obchodní centra, školy, dopravní značky, sloupy osvětlení, autobusové zastávky, protihlukové bariéry a historické památky pomalovány graffiti.

Bekijk de mogelijkheden

Údržba jachet

Při údržbě jachet je kvalita práce velice důležitá. Dalším důležitým aspektem údržby jachet je efektivita. Práce jako odstraňování protiplísňových nátěrů a rzi a bodové opravy jsou náročné na čas a otravné. Díky mnohaletým zkušenostem po celém světě a četným referencím od prestižních zákazníků se systém IBIX stává stále důležitější součástí údržby jachet.

Bekijk de mogelijkheden

Scheepvaart

Aan boord is de IBIX® Maritiem straalketel niet meer weg te denken. Dankzij het handzame model en het perfecte resultaat vervangt de IBIX® het roestbikken en schrappen steeds meer. De IBIX® Maritiem wordt eenvoudig aangesloten op de compressor aan boord. Het allergrootste voordeel is de snelheid van werken, óók op moeilijk bereikbare plaatsen. Het gestraalde oppervlakte is de perfecte ondergrond voor een nieuwe verflaag voor vele jaren. Stralen is dan ook de enige manier om roest totaal te verwijderen zonder dat er in het blanke staal minuscule roestdeeltjes achterblijven. Niet voor niets zijn ook de grote rederijen overgestapt op IBIX.

Bekijk de mogelijkheden

Soda stralen

Soda is 99% bakmeel wat geschikt gemaakt wordt voor stralen door enkele toevoegingen. Soda vindt zijn oorsprong in Amerika. Het sodastralen wordt door veel mensen gezien als de opvolging van het conventionele stralen doordat er geen beschadigingen gerealiseerd worden. Voor sommige toepassingen is dit het geval, maar lang niet voor alle toepassingen.

Bekijk de mogelijkheden

Další

K dispozici je přibližně 40 typů tryskacích materiálů, každý pro různé možnosti použití. Systém IBIX® je každým rokem využíván k stále novým aplikacím. Chcete-li zjistit, zda je systém IBIX® vhodný i pro vaši aplikaci, neváhejte se zeptat a my vám s radostí poradíme. Níže uvádíme seznam nejběžnějších aplikací na různých površích.

Bekijk de mogelijkheden

Novinky

Nový IBIX 25 H2O HD

Vyzkoušejte výhody zařízení Heavy Duty:

Přečtěte si více

Poptávky a ukázky

 1. Jméno
  This name is invalid
 2. E-mail
  Invalid e-mail address
 3. Telefon
  Invalid phone number
 1. Date

  Invalid Input
  Please select a date and time
 2. Invalid Input

Kontaktujte nás

IBIX® North
U Hřiště 245, 251 01 Světice u Říčan
info@ibix.cz

+420 323 605 535