Souhlasíte s používáním Cookies?


vodni-banner-blastman.jpg

O IBIX

KDO JE IBIX


IBIX je stabilní, dynamická společnost s dlouholetými zkušenostmi, obchodním duchem a zákaznicky orientovaným přístupem. Nabízíme produkty a služby nejvyšší kvality. Své podnikatelské aktivity zakládáme na 3 hlavních pilířích: dobrá pověst, stoprocentní polehlivost a schopnost poskytovat řešení na míru.


TÝM IBIXu


Náš firemní tým má bohaté zkušenosti v oblasti strojírenství a průmyslového designu, které získal během své dlouholeté historie. Vyladil nový pískovací systém, který splňuje nejnovější trendy v oblasti technologie a je výhodnější než jakýkoli jiný systém. 


TECHNOLOGIE IBIX


IBIX je přední společností v oboru speciálního čištění a její technologie vyniká svým všestranným a lehkým vybavením. Snadno se přemisťuje, což usnadňuje práci přímo na místě a pro řadu aplikací vytváří v mnoha oblastech obchodní příležitosti. Tyto technické vlastnosti jsou velkou konkurenční výhodou.

NAŠE PRODUKTY


PRODEJNÍ SÍŤ


Dnešním dnem má IBIX zastoupení ve více než 40 zemích po celém světě. Spolehlivá síť partnerů společně sdílí odhodlání a podnikatelský přístup. V Itálii spustili první franšízovou síť, která se specializuje na poskytování úklidových a poradenských služeb při obnově povrchů budov a udržování městské čistoty. Důraz na produkty a služby a neutuchající hledání nových řešení jsou vlastnosti, které proměňují IBIX v toho nejlepšího partnera. S IBIXEM dosáhnete vynikajících výsledků ve světě restaurování, speciálního čištění a městského a průmyslového čištění.

KONTAKT ČR


VIZE


Být lídrem v oblasti čištění povrchů a navrhovat stroje, které splňují naše ideály účinnosti, jednoduchosti, ekologie a bezpečnosti. Zavedení aero-abrazivního čištění a souvisejících strojů v průmyslovém čištění, restaurování a konzervace. Každý, kdo bude potřebovat ošetřit povrch, si pomyslí: „Potřebuji IBIX“.


BUDOUCNOST


Inovace jsou jádrem projektu IBIX a naším posláním je vytvářet revoluční produkty. Zkušenosti, know-how a lidský přístup profesionálů z IBIXU jsou jedinečné hodnoty, na kterých stavíme. Chceme, aby lidé zažili nový vědecký přístup v oblasti povrchových úprav a konzervace společně s kvalitou naší technologie.