logo

U Hřiště 245, 251 01 Světice u Říčan
+420 775 011 320

Servis

Systém IBIX® je v téměř všech případech používán k profesionálnímu nasazení. Tato skutečnost má dopady na servis. Viz naše sliby níže:

Předvádění

Vybraní prodejci Ibix organizují bezplatné ukázky systému. Můžeme vám samozřejmě předem poslat potřebné informace a / nebo vás upozornit telefonicky. Díky naší rozšiřující se prodejní síti si můžete být jisti, že na vaše požadavky zareagujeme rychle a odpovídajícím způsobem.

Kvalita

Systém Ibix je výrobek nejvyšší kvality a je určen pro profesionální použití. Prostřednictvím naší prodejní sítě můžete očekávat veškerou podporu při používání tohoto systému. Protože máme mnohaleté zkušenosti ve všech sektorech, jsme vám schopni nabídnout odborné rady. Důkazem o kvalitě je 5letá záruční doba poskytovaná na každý tlakový tryskač IBIX®.

Obchodní plán

Investujete do IBIX®, aby se vám investice do tlakového tryskače vrátila co nejdříve. Díky nízkým investičním nákladům a mnoha činnostem, které lze s tímto zařízením provádět, je to možné ve všech odvětvích. Naše dlouholeté zkušenosti v různých odvětvích byly shromážděny do bezplatného obchodního plánu. Jde o velice praktický návod, který vám podává veškeré informace, jak začít od nuly. Nejenom z technického, ale i z obchodního pohledu.

Používání IBIX®

Systém IBIX® lze používat s veškerými tryskacími materiály. Díky tomu můžete realizovat mnoho různých úkolů. S potěšením se s vámi o naše zkušenosti podělíme.

Budeme šťastní, když nás zapojíte do své práce. To nám dává příležitost nejenom k tomu, abychom vám poskytli rady. Můžeme se tak dozvědět o nových typech používání, o které se pak můžeme podělit s ostatními.

Novinky

Nový IBIX 25 H2O HD

Vyzkoušejte výhody zařízení Heavy Duty:

Přečtěte si více

Poptávky a ukázky

 1. Jméno
  This name is invalid
 2. E-mail
  Invalid e-mail address
 3. Telefon
  Invalid phone number
 1. Date

  Invalid Input
  Please select a date and time
 2. Invalid Input

Kontaktujte nás

IBIX® North
U Hřiště 245, 251 01 Světice u Říčan
info@ibix.cz

+420 323 605 535