logo

U Hřiště 245, 251 01 Světice u Říčan
+420 775 011 320

Kontrola prašnosti

V určitých situacích je důležité zabránit při práci prašnosti. Se systémem Ibix je možné pracovat bezprašně neustále. Níže je uveden seznam možností.

Mokré tryskání

Při mokrém tryskání se suchý tryskací materiál v tryskací pistoli míchá s vodní mlhou. Množství vody lze nastavit. Voda zajišťuje 100% bezprašné pracovní prostředí. Voda může vytvářet i hladký výsledek čištění fasád. Proto se čištění fasád vždy kombinuje s mokrým tryskáním. Mokré tryskání je méně vhodné u oceli, protože působením vody dochází okamžitě ke vzniku koroze. Byly již vyvinuty nátěrové systémy založené na rychlé korozi, takže je to možné. Ale přesto doporučujeme provádět tryskání bez vody a využít dalších možností, jak zabránit prašnosti.

Vysávací kartáč IBIX®

K tryskací pistoli lze připojit vysávací kartáč Ibix. K vysávacímu kartáči se připojí odsávač prachu. Použití vysávacího kartáče je ideálním řešením zabránění vzniku nepořádku a prachu pro malé bodové tryskání. Vysávací kartáč při tryskání brání ve výhledu, a proto jeho použití není ideální k tryskání dřeva a dalších choulostivých podkladů. 

Bezprašnost s pomocí ventilátoru

Práce s vysávacím kartáčem trvá déle. Další možností je práce s ventilátorem. Z malého prostoru ventilátor odsaje prach do bavlněného pytle na prach. To je velmi užitečné při údržbě jachet a při práci v interiérech, například při tryskání schodů, kuchyní atd. 

Obraťte se na nás a my vám poradíme, jak pracovat bezprašně.

Novinky

Nový IBIX 25 H2O HD

Vyzkoušejte výhody zařízení Heavy Duty:

Přečtěte si více

Poptávky a ukázky

 1. Jméno
  This name is invalid
 2. E-mail
  Invalid e-mail address
 3. Telefon
  Invalid phone number
 1. Date

  Invalid Input
  Please select a date and time
 2. Invalid Input

Kontaktujte nás

IBIX® North
U Hřiště 245, 251 01 Světice u Říčan
info@ibix.cz

+420 323 605 535