Souhlasíte s používáním Cookies?


vodni-banner-blastman.jpg

PÍSKOVÁNÍ LODÍ

snimek-obrazovky-2023-05-31-v-16-55-11.png

Čištění nerezové konstrukce

Hledání inovativních čistících řešení vedlo k navržení speciálního systému, který může používat hydrogenuhličitan sodný. To je ve vodě rozpustný materiál, který usnadňuje čištění poškrábaných povrchů z oceli nebo plastu a zároveň obnovuje jejich původní krásu.

Pomocí systému IBIX® H20 a hydrogenuhličitanu sodnému můžete vyčistit konstrukce z nerezové oceli a obnovit tak jejich původní zářivý vzhled.

NÍZKOTLAKOVÉ ČISTÍCÍ SYSTÉMY IBIX® MOHOU NAHRADIT VŠECHNY TRADIČNÍ SYSTÉMY.

IBIX® Eco-blaster (suchá a mokrá metoda)
Lehký a snadno ovladatelný
Nízká spotřeba stlačeného vzduchu
Snadné použití
Pouze jeden operátor
Nízké náklady na místě
Nízká spotřeba tryskacího materiálu (3-6 kg/m2)
Ekologický a bezpečný provoz
Používá ekologické tryskací materiály různé zrnitosti v závislosti na požadavcích na přípravu povrchu
Produkuje buď jen minimum nebo žádný prach


delici-cara.jpg

snimek-obrazovky-2023-05-31-v-16-56-32.png

Čištění trupu, odstranění protiplísňového nátěru

Čištění trupu lodí je pravidelnou údržbou prováděnou každoročně s cílem zaručit a udržet dokonale hladký vnější povrch podvodního tělesa. Tím je také minimalizována jejich přilnavost k vodě během plavby.

Společnost IBIX® vyvinula mimořádně všestranný systém pro čištění a přípravu povrchů plně v souladu s požadavky na využití pracovní síly, s předpisy o bezpečnosti práce a s normami ochrany životního prostředí.

Metoda IBIX® využívá ekologický tryskací systém, ve kterém lze jak provozní parametry - tlak (od 0,2 do 8 barů), tak i směs tryskacího materiálu a vzduchu, adekvátně upravit, aby vyhovovaly druhu prováděné práce. Používá materiály různé zrnitosti, je 100% šetrný k životnímu prostředí a je plně v souladu s normou ISO 14000.

Tento vysoce univerzální a snadno použitelný čistící systém zvládne obsluhovat pouze jeden pracovník. Jeho výkon při odstranění protiplísňového nátěru ze sklolaminátu, dřeva nebo kovových trupů nemá konkurenci. Potřebné hodiny práce se mnohonásobně zkracují a produktivita se zvyšuje.

Systém IBIX® je extrémně rychlý a účinný i v oblastech pokrytých silnými a těžko odstranitelnými vrstvami protiplísňového nátěru jako jsou ploutve, kýl atd.

Po otryskání lze povrchy ihned přelakovat bez nutnosti dalších operací.


delici-cara.jpg

snimek-obrazovky-2023-05-31-v-16-58-09.png

Čištění čepelí, odstraňování mořských řas

IBIX Eco-blaster je při nízkém tlaku a suché metodě tryskání ideálním systémem pro čištění lopatek na loděnicích. Je extrémně šetrný k povrchu.

Ideálním materiálem pro vzduchovou abrazi je přírodní granát (zrnitost 200 mesh). Povrch je po očištění hladký a sjednocený a doba tryskání je 3-4x rychlejší. 


delici-cara.jpg

snimek-obrazovky-2023-05-31-v-16-59-26.png

Čištění klapek, ploutví a záďových pohonů

Technologie IBIX je ideální pro odstraňování shořelých a jinak poničených ponořených částí lodi, klapek, kormidel a lodních šroubů. Ošetření dokáže odstranit silné vrstvy i na těžko čistitelných místech a připraví díly lodi na nový nátěr.


delici-cara.jpg

snimek-obrazovky-2023-05-31-v-17-00-53.png

Čištění gumových člunů a nárazníků

Systém IBIX H20 s hydrogenuhličitanem sodným se úspěšně používá k čištění gumových člunů a nárazníků. Hydrogenuhličitan sodný (ve vodě rozpustný přírodní čisticí prostředek) odstraňuje z povrchu jakékoli srostlé řasy a skvrny, které se jinak chemickými přípravky obtížně odstraňují. Po otryskání je povrch dokonale čistý s původním leskem.


delici-cara.jpg

snimek-obrazovky-2023-05-31-v-17-03-53.png

Odstranění práškové barvy

Technologie IBIX® je ideální pro odstraňování nánosů práškové barvy. 


delici-cara.jpg