Souhlasíte s používáním Cookies?


vodni-banner-blastman.jpg

PRODUKTY

stoelluchtgommen.jpg

Pískovací a mikroabrazivní systémy IBIX Special Cleaning jsou špičkové technologie výrazně snížující pracovní dobu a náklady tradičních metod čištění. Ekologické a bezpečné stroje IBIX používají pouze netoxické a neznečišťující materiály, které zaručují maximální ohleduplnost k obsluze a životnímu prostředí. Stroje jsou kompletně vyrobeny z hliníku, jsou lehké a snadno se přepravují. K jejich použití není nutný specializovaný operátor a mohou pracovat na volném prostranství bez objemných ochranných prostředků.

Stroje jsou k dispozici v různých modelech podle velikosti nádrže (3l, 9l, 25l, 40l, 60l). Výběr vhodného modelu spolu s více možnostmi nastavení z nich činí extrémně všestranné a schopné pracovat v mnoha oblastech použití se stejnou účinností. Díky těmto vlastnostem jsou velmi dobrou investiční příležitostí, technologií, která postupem času neklesá na hodnotě a zaručuje cestu k profesionalizaci a rozvoji jakéhokoli podnikání.


ibimar-9.png

IBIX® Jednotky IBIMAR jsou špičkové tryskací systémy, nepostradatelné pro každého profesionála pracujícího v lodním průmyslu.

ZOBRAZIT VŠE

ibix-9f2.jpg

IBIX® 9 je kompaktní a výkonné tryskací zařízení. Praktické pro mobilní a profesionální ocelářské práce.

ZOBRAZIT VŠE

ibix-25-hd.jpg

IBIX® 25 je kompaktní a univerzální tryskací nádoba. Nabízí vysoký výkon velkého tradičního tryskače v kompaktním provedení.

ZOBRAZIT VŠE


ibix-28-triology.jpg

IBIX® 28 TRIOLOGY je kombinací tryskače IBIX® 25 H2O HD s patentovaným systémem HELIX®.

ZOBRAZIT VŠE

ibix-40-hd.jpg

IBIX® 40 je vhodný pro rychlé čištění velkých ploch a intenzivní ocelové práce.

ZOBRAZIT VŠE

ibix-60.jpg

IBIX® 60 je největší a nejvýkonnější tryskací zařízení v této řadě.

ZOBRAZIT VŠE