Souhlasíte s používáním Cookies?


vodni-banner-blastman.jpg

PRŮMYSLOVÉ ČIŠTĚNÍ

snimek-obrazovky-2023-05-31-v-17-18-26.png

Průmyslová údržba, dekontaminace

Přenosný systém IBIX H20 s hydrogenuhličitanem sodným je vhodný pro průmyslové provozy. Jedná se o ekologický proces čištění, je neinvazivní, nehlučný a díky kompaktním rozměrům a nízké spotřebě stlačeného vzduchu i snadno přenositelný.

Je navržen k účinnému odstraňování nečistot (mastnota, emulgační oleje, laky, stopy PVC, stopy pneumatik atd.), k čištění strojů, nerezových bubnů a válců v papírenském a dřevozpracujícím průmyslu, výměníků tepla, nerezových a hliníkových nádob, pásových dopravníků, komponentů motorů a převodů, přístupových podlah, konstrukcí pro výrobu solárních panelů atd.


delici-cara.jpg

snimek-obrazovky-2023-05-31-v-17-19-50.png

Chemické závody, rafinérie a plynárny

Přenosný tryskací systém IBIX s hydrogenuhličitanem sodným je vhodný pro průmyslové provozy. Jedná se o ekologický proces čištění, je neinvazivní, nehlučný a díky svým kompaktním rozměrům a nízké spotřebě stlačeného vzduchu snadno přenositelný.

Je navržen k čištění a účinnému odstraňování nečistot, rzi, laku atd. Specifická verze (typově schválená ropným sektorem) je vysoce ceněna společnostmi specializovanými na údržbu OFF-SHORE platforem a ropných a plynárenských závodů po celém světě.


delici-cara.jpg

snimek-obrazovky-2023-05-31-v-17-21-07.png

Stavba a údržba lodí

Přenosný ekologický tryskací systém IBIX byl navržen tak, aby čistil a účinně odstraňoval rez a starý lak.

Bodové tryskání je vysoce ceněno společnostmi specializovanými na údržbu lodí a majiteli lodí po celém světě. Kompaktní rozměry a konstrukce z nerezové oceli dělají z IBIX Eco-blaster perfektní, všestranné a snadno použitelné zařízení pro údržbu na palubě plavidel a pro čištění svarů při stavbě lodí.


delici-cara.jpg

snimek-obrazovky-2023-05-31-v-17-22-20.png

Železárny, průmyslové lakování

IBIX Eco tryskač je přenosné a snadno použitelné zařízení pro tryskání. Zaměřuje se na odstraňování otřepů, čištění svarů, bodové tryskání, přípravu ocelových, hliníkových a nerezových povrchů před nanášením laku nebo nátěr a regeneraci malovaných artefaktů.

S přírodním granátem a mikrometrickým nastavením průtoku usnadňuje tryskání bez rozptylu prachu do okolí a konečným výsledkem je kontrolovaný profil konkrétní povrchové úpravy.

Přenosný Eco-blaster IBIX používaný s hydrogenuhličitanem sodným umožňuje odstranění nečistot a povlaků. Po otryskání jsou povrchy dokonale vyleštěné.


delici-cara.jpg

snimek-obrazovky-2023-05-31-v-17-24-47.png

Kovoobrábění, příprava povrchů

IBIX čistí železné materiály (zrezivělé plechy, mořené mastné plechy, za studena pozinkované plechy atd.). 

Odvápňuje a odstraňuje rez a staré nátěry z ventilů, potrubí a nádrží. Renovuje plochy poškozené špatnou manipulací, odstraňuje otřepy z ostrých hran, saze, čistí potrubí, povrchy po požáru a další.


delici-cara.jpg

snimek-obrazovky-2023-05-31-v-17-27-44.png

Hutnictví, lisování plastů, modely

IBIX je vhodný pro úpravu kovových dílů, jejich přípravy nebo naopak konečné úpravy a to jak celku, tak jednotlivých kusů.

Očisťuje povrchy, odstraňuje nečistoty, otřepy, barvy, lepidla atd. Při jemném tryskání je vhodný i pro úpravu plastových částí. 

Čistí svary, části motoru, připravuje povrch na lakování, odstraňuje stopy po obrábění i skvrny způsobené oxidací,  umožňuje antireflexní úpravu a vyleštění povrchu.


delici-cara.jpg