Souhlasíte s používáním Cookies?


vodni-banner-blastman.jpg

STAVBA

snimek-obrazovky-2023-05-30-v-16-23-17.png

Odstraňování rzi

Technologie IBIX je ideální pro odstraňování rzi a poškozeného laku.

Saténový povrch, který po ošetření vznikne, je ihned vhodný pro nanesení nové vrstvy základního nátěru.


delici-cara.jpg

snimek-obrazovky-2023-05-30-v-16-24-50.png

Odstraňování nátěrů z kovových dílů

Systém IBIX® dokonale odstraňuje rez a lak jsou z jakýchkoliv kovových konstrukcí, které jsou ihned připraveny k opětovnému lakování. V závislosti na Vašich potřebách a požadavcích na konečnou úpravu lze tryskáním dosáhnout různě hrubé textury, dokonce i „bílého“ kovu, aby byla zajištěna správná přilnavost nového nátěru. Po ošetření je povrch hladký a jednotný, připravený na nanesení ochranného nátěru.

Systém suchého tryskání IBIX® usnadňuje ekologické tryskání bez rozptylu prachu do prostředí pracoviště.


delici-cara.jpg

snimek-obrazovky-2023-05-30-v-17-22-35.png

Čištění cementu, betonu, armatur

Eko-tryskače IBIX®, IBIX® H20 a zařízení HELIX (mikrovzduchový abrazivní systém se spirálovou tryskou) jsou vhodné pro efektivní čištění cementových a betonových konstrukcí. Ušetří hodiny práce a odvedou špičkovou kvalitu.

Zejména metoda ekologického tryskání IBIX® je zvláště užitečná pro obnovu degradovaného, odloupaného a zkorodovaného betonu a pro odstranění rzi z kovových výztužných tyčí vystavených povětrnostním vlivům.

Technologie vyvinutá společností IBIX® je oceňována zejména provozovateli specializovanými na obnovu moderních budov a městského stavebního stylu.


delici-cara.jpg

snimek-obrazovky-2023-05-30-v-17-24-11.png

Čištění cihel a dutých dlaždic

Použitím systému IBIX® lze cihlové zdi rychle a efektivně vrátit zpět do jejich původní barvy a přitom zachovat jejich strukturu. Cihly, dlaždice, dlažba, přírodní a umělý kámen, bazénové podlahy a kovové, dřevěné a kamenné mřížové ploty lze čistit mikrotryskáním nebo vzduchovým otěrem (suchým nebo mokrým) pomocí IBIX® eco-blasterů.

Provozní tlak lze upravit. Na výběr jsou různé aplikační pistole s přímým prouděním nebo spirálovými tryskami HELIX®, specifická tryskací média a inertní materiály z rodiny IBIX®ART a CARBONART®. Tyto vlastnosti zaručují vynikající výsledky z hlediska kvality, výkonu a rychlosti postřiku.


delici-cara.jpg

snimek-obrazovky-2023-05-30-v-17-26-08.png

Čištění mramoru a žuly

Se systémem IBIX® je možné rychle a efektivně zasahovat do přírodních materiálů jako je mramor a žula.

Možnost modulace provozního tlaku a použití přímých nebo spirálových rotačních dávkovacích pistolí HELIX® s projekcí specifických brusiv a inertních látek umožňuje dosáhnout vynikajících výsledků z hlediska kvality. Nabízí výborné výsledky - produktivita vs hodinový výkon.


delici-cara.jpg

snimek-obrazovky-2023-05-30-v-17-27-40.png

Čištění fasád

Model suchého eko-blasteru IBIX® H2O s duálním operačním systémem (suchý a mokrý) a pistolí se spirálovou tryskou HELIX nabízí nejlepší řešení pro čištění fasád, pohledových cihel a stavebních konstrukcí z přírodního nebo umělého kamene.

Lze ho použít k odstranění nechtěných usazenin, připečených nečistot, barvy z omítky, vyčištění od řas, mechu a lišejníku, k očištění hrubého nátěru a maltového odlitku od kamene a cihel po spárování, k čištění kamenných vrat a parapetů, k odstranění zbytků atmosférického znečištění a před aplikací ochranných nátěrů.

 


delici-cara.jpg

snimek-obrazovky-2023-05-30-v-17-28-51.png

Čištění kamene

text doplním


delici-cara.jpg

snimek-obrazovky-2023-05-30-v-17-30-20.png

Tryskání dřeva

Eko-tryskače IBIX®, IBIX® H20 a zařízení HELIX (mikrovzduchový abrazivní systém se spirálovou tryskou) jsou vhodné pro efektivní čištění cementových a betonových konstrukcí.

Zejména metoda ekologického tryskání IBIX® je zvláště užitečná pro obnovu vyztuženého, degradovaného, ​​odloupaného a zkorodovaného betonu a pro odstranění rzi z kovových výztuží vystavených povětrnostním vlivům.

Technologie vyvinutá společností IBIX® je oceňována zejména provozovateli specializovanými na obnovu moderních budov a městského stavebního stylu.


delici-cara.jpg

snimek-obrazovky-2023-05-30-v-17-32-17.png

Odstraňování nátěrů ze dřeva

IBIX® Eco-blaster využívá suchý proces tryskání. Není tak nutné používat znečišťující chemické odstraňovače, které představují riziko pro zdraví a bezpečnost obsluhy.

Je využíván při ošetřování rámů dveří a oken vyrobených z měkkého dřeva (jedle a borovice). Hodí se jak na odstraňování lehkých nátěrů, tak čištění silných vrstev. Přitom ale nepoškozuje dřevěná vlákna.

Kvalitního výsledku je dosaženo pomocí nastavitelného průtoku vzduchu/tryskacího média a stříkací pistole s přímým prouděním nebo spirálovou tryskou. Obsuha je tak schopna dokončit proces předúpravy dřeva s pomocí nástrojů běžně používaných pro finální „broušení“.

IBIX® Eco-blaster nabízí jednoznačné řešení pro odstraňování nátěrů z měkkého nebo středně hustého tvrdého dřeva. Zvláště užitečně odstraňuje nátěry z dřevěných kabin a připravuje dřevo před nanesením základních a ochranných nátěrů.


delici-cara.jpg